Aktualności i artykuły

Opublikowano: 23 maja 2012
Kategoria wpisu: szkolenia

Zapraszamy na szkolenia

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem więc zapomnijcie o suchych formułkach, definicjach i wzorach. Wiemy jaka wiedza jest najbardziej przydatna w codziennej pracy operatora, administratora czy użytkownika serwera AS/400 i systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Ta wiedza pozwoliła nam stworzyć cykl szkoleń, które odpowiadają potrzebom osób na co dzień pracującym z serwerami IBM i oczekującym praktycznej wiedzy na tematy związane z obsługą i administracją systemem operacyjnym a także dla tych którzy oczekują tylko najpotrzebniejszej i podstawowej wiedzy potrzebnej do obsługi aplikacji i systemów zarządzania.

Do każdego z prowadzonych warsztatów i szkoleń podchodzimy indywidualnie, tak by przygotować je pod kątem oczekiwań i potrzeb uczestników – lecz bazą wyjściową podstawowego treningu operatora jest poniższe zestawienie tematów.

Propozycja tematów szkolenia oparta jest o zakres podstawowych umiejętności wymaganych do obsługi systemu zarządzania przedsiębiorstwem, który pracuje na platformie serwera AS/400. Trafność tego wyboru została potwierdzona przez uczestników naszych szkoleń

^