Aktualności i artykuły

Opublikowano: 17 marca 2022
Kategoria wpisu: ERPprodukty

Infor (JBA) System 21

Zdarza się że ktoś mający pierwszy raz styczność z systemem System 21 jest zdezorientowany mnogością nazw które funkcjonują na określenie aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem firmy Infor. Historia kryjąca się za tą nazwą jest następująca…

System 21 to oprogramowanie klasy ERP (Enterprise Resource Planning) stworzone w latach 80’tych i

JBA System 21

oferowane przez angielską firmę JBA pod nazwą JBA System 21. Na przełomie wieku, JBA zostało przejęte przez GEAC Computer Corporation, i nazwa systemu została zmieniona na GEAC System 21. Później, około roku 2007, GEAC został kupiony przez fundusz kapitałowy Golden Gate Capital, który powierzył

zarządzanie jednej ze swoich podległych firm INFOR Global Solutions. System otrzymał nową nazwę  INFOR System 21, ale w potocznym obiegu nadal funkcjonują nazwy JBA, System 21, a także Aurora (sic!), bo taka nazwa także przez jakiś czas była używana.

Zaprojektowany dla wyzwań 21 wieku

INFOR System 21 to zintegrowane oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem pozwalająceInfor System 21 optymalizować procesy biznesowe w obszarach finansów, dystrybucji i logistyki a także produkcji.  Poszczególne moduły systemu składające się na wymienione wcześniej obszary, mogą być obsługiwane za pomocą wielu interface-ów, takich jak przeglądarka internetowa, terminal tekstowy, czy dedykowane narzędzia dostarczane przez producenta.

Zaprojektowane do obsługi średnich i dużych przedsiębiorstw, oparte na platformie IBM i oprogramowanie, zapewnia zarówno stabilność i niezawodność jak również świetną skalowalność i wydajność.

System 21 pozwala przedsiębiorstwom na całym świecie zarządzać złożonymi procesami produkcyjnymi oraz łańcuchami dostaw, gwarantując optymalizacje i automatyzacje procesów planowania produkcji i dystrybucji.

Użytkownicy mogą korzystać z wielu aplikacji oferowanych przez system z poziomu pojedynczego pulpitu w oknie przeglądarki, gdzie personalizowane menu oraz listy zadań pozwalają na natychmiastowe reagowanie na zdarzenia w systemie jaki i planowanie przyszłych zadań.

System 21 Workspace

^